Hodowle szczura w Polsce

Zirrael Rattery

Warszawa

„Zirrael Rattery to mała hodowla domowa istniejąca od 2006 roku i mieszcząca się w Warszawie. Wszystkie szczury w hodowli są jednocześnie członkami rodziny, żyją i mieszkają na co dzień w domu. Priorytetem mojej hodowli jest uzyskiwanie zdrowych i pięknych szczurów o przyjaznym charakterze.”

Rotta Taivas

Wrocław

„Moim głównym celem jest hodowanie zdrowych, długowiecznych szczurów o dobrym typie i przyjacielskim charakterze. Drugim z nich jest natomiast jak najlepsza socjalizacja z człowiekiem, jak i innymi zwierzętami. Znaleźć nas można we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku.”

Husarskie Skrzydła

Płock / Ryjewo

„​Hodowla nasza, Husarskiemi Skrzydłami zwana, jest maleńką hodowlą amatorską, zarejestrowaną w zacnym czeskim klubie, znanym także w całej Rzplitej Česky klub potkanů. Mieści się ona w mieście Płock, gdzie ongi wielcy Herman z Bolkiem władali, jako i w Kisielicach, wśród dzikich lasów powiślańskich ukrytych.”

Z Chaty Strzygi

Katowice

„Celem mojej hodowli są szczury zdrowe, stabilne, pełne energii, i o prawidłowej budowie. Dbam o dobrą socjalizację od narodzin, by szczury ode mnie były szczęśliwe i chętnie nawiązywały kontakt z człowiekiem. Moja hodowla szczurów mieści się na Śląsku, okolice Zabrza, autostrady A1.”

Domy tymczasowe dla szczura

Łódź
Poznań
Warszawa
Katowice
Kraków

Krakowski Dom Tymczasowy Ogryzekhttps://www.facebook.com/DTOgryzek/

Gdańsk

OGON – Opieka nad Gryzoniami Odrzuconymi i Niechcianymihttps://www.facebook.com/dtogon

Dom Tymczasowy u Aruru dla Gryzonihttps://www.facebook.com/DTuAruru/

SZCZURZE TEMATY